Home

Vizilabda döntő

Tokió 2020 - VÍZILABDA - NS

DÖNTŐ Egyesült Államok-Spanyolország 14-5. FÉRFIAK. JÚLIUS 25., VASÁRNAP CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ A-CSOPORT Dél-Afrika-Olaszország 2-21 Magyarország-Görögország 9-10 Egyesült Államok-Japán 15-13 B-CSOPORT Ausztrália-Montenegró 10-15 Szerbia-Spanyolország 12-13 Horvátország-Kazahsztán 23-7. Vízilabda élőben az Eredmenyek.com oldalain gyors és pontos vízilabda-eredményekkel XXXII. Nyári Olimpia 2020 - Tokió Férfi vízilabda döntő: Szerbia - Görögország. 2021.08.08

Oct. 1, 2000, Sydney Olympics, Water Polo Final, Hungary - Russi Magyar idő szerint vasárnap délelőtt fél tízkor kezdődött a 2020/21-es olimpia utolsó sporteseménye, a szerb-görög férfi vízilabda-döntő. Az elődöntőben a magyarokat búcsúztató görögök három negyedig tudták tartani a lépést az esélyesebb szerbekkel. A negyedik negyed elején még 10:10 volt.. A melbourne-i vérfürdő a vízilabda történetének leghíresebb összecsapása, amelyet Magyarország és a Szovjetunió válogatottja vívott a melbourne-i olimpián, egy hónappal az 1956-os forradalom leverését követően. Az eseményt a mindenki által ismert politikai előzmények miatt elszabaduló indulatok jellemezték a medencében és a nézőtéren is Olimpiai Játékok / Férfi vízilabda döntő . Bakancslistához adom. sportműsor, 35 perc. Értékelés: 16 szavazatból Szerinted? 6 hozzászólás Egyéb epizódok: Epizód lista . Megosztom Facebookon; Szerkeszd te is a Port.hu-t! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes hozzászólásod, írd meg nekünk!. Kanada elleni döntetlennel kezdte a SEAT Kupát a női pólóválogatott. Bíró Attila támadásban és védekezésben is sok hibát látott, ugyanakkor leszögezte: az olimpián sokkal előrébb fog tartani a nemzeti csapat. Vízilabda. 2021.07.04. 15:11

Vízilabda - eredmények és meccsek - Eredmenyek

1. A Dózsa egy góllal győzött az OSC elleni döntő szombaton megrendezett második mérkőzésén. Nyolcgólos szolnoki siker a döntő első meccsén Az OSC teljesen szétesett az utolsó negyedben, Zsivko Gocics csapata egyetlen győzelemre az aranyéremtől
  2. Vízilabda Bajnokság DVL Utánpótlás Felkészülési Magyar Kupák - Gyermek IV. Észak-keleti Nyári Utánpótlás Vízilabda Magyar Kupa - Gyermek IV. DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság. szezonok. 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014. Női bajnokságok
  3. Elúszott a döntő, a bronzért játszhatnak Nagy Viktorék. Infostart 2021. augusztus 6. 08:31. Újabb cikkünk a témában: Faragó Tamás: nem akarom bántani a fiúkat, de ez eléggé ortodox játék volt; A magyar férfi vízilabda-válogatott 9-6-ra kikapott a görögöktől a tokiói olimpia elődöntőjében
  4. t egy éve. Átigazolás: meglepőt húzott a horvát klasszis. Európa-bajnok fiú U15-ös válogatottunk

Tokio 2020 - videó megjelenítő M4 Spor

1. Nagy Viktor, a magyar férfi vízilabda-válogatott világ- és Európa-bajnok, klubszinten pedig a Szolnoki Dózsa kapusa bevallotta: megkönnyezte, hogy pályafutása utolsó mérkőzésén megszerezték a bronzérmet a tokiói olimpián. Éreztem, hogy a fiúk értem is játszanak, tudták jól, hogy ez karrierem utolsó találkozója, befejezem az aktív pályafutásomat
  2. A prágai vb-re készül Cseh Sándor szakmai irányításával a 2001-es válogatott, szombatig a horvátokkal gyakorolnak, gyakoroltak a fiúk
  3. Ami játékosként nem sikerült Dejan Savicsnak (2000-ben, 2004-ben és 2008-ban is a magyar válogatott nyert) azt edzőként megcsinálta, olimpiai bajnoki címig vezette tanítványait.. A tokiói ezüstérem a görög vízilabdázás történetének legjobb eredménye. Eddig az athéni olimpia negyedik helyen volt a legjobbjuk, akkor Oroszország ellen bukták a bokszmeccset
  4. 4. negyed 2. fel
  5. t a helyosztó csoport végeredménye lett a torna végső sorrendje. Selejtező. Az első forduló győztesei bejutottak a csoportkörbe. A vesztesek a.
  6. t az FTC-DAC előtt éneklő Nyerges Attila legújabb.
  7. XXXII. Nyári Olimpia 2020 - Tokió Tokió Női vízilabda döntő. 2021.08.09

Olimpiai Játékok / Férfi vízilabda döntő: Szerbia - Görögország . Bakancslistához adom. sportműsor, 64 perc. Értékelés: 16 szavazatból Szerinted? 6 hozzászólás Egyéb epizódok: Epizód lista . Megosztom Facebookon; Szerkeszd te is a Port.hu-t! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes hozzászólásod. A legfrissebb Vízilabda hírek, cikkek, videók, vélemények és elemzések egy helyen. Az Eurosport a(z) Vízilabda legfontosabb hírforrása női 100m hát döntő Burián Katalin Július 27., kedd 3:59 4:07 Úszás férfi 100m hát döntő Bohus Richárd, Telegdy Ádám Július 27., kedd 4:35 4:48. Nagyon nehéz a sorozatmeccseken, amikor folyamatosan ki-ki mérkőzéseket rendeznek - negyeddöntő, elődöntő, döntő - ugyanazt a belső pozitív feszültséget reprodukálni, amit egy jól sikerült találkozó nagyon könnyen kiolt. Valószínűleg a 48 óra nem volt arra elég, hogy kivetkőzze magából a csapat a horvátok ellen. Szombaton a fiú ifjúsági vízilabda-bajnokság nyolcas fináléjának elődöntőit rendezték a fővárosi Hajós Alfréd Sportuszodában. A legjobb négy csapat között az egyik párosításban a Szolnokot fölényesen legyőző FTC és a Debrecen ellen némileg megszenvedő BVSC-Zugló volt érdekelt. A meccs első negyede után egy góllal a zöld-fehér együttes volt a jobb, a.

2000 okt. 1, Sydney Olimpiai Játékok, Vizilabda Döntő ..

1. A két csapat között végül a gólkülönbség döntött a csoportelsőségről, és mivel a magyarok az utolsó meccsükön 26-0-ra verték Máltát, így megkaparintották az első helyet, a spanyoloknak pedig nyolcaddöntőt kellett játszaniuk, igaz, a németek nem okoztak gondot számukra, 12-6-tal léptek a nyolc közé.. A negyeddöntőben már jóval nehezebb dolguk volt a.
  2. A női vízilabda-válogatott a kínaiakkal, a női asztalitenisz-csapat a japánokkal mérkőzik. Berecz Zsombor megpróbál előrébb lépni az éremfutam előtt. Kozák Luca a döntőért fut
  3. A Magyar Kupa-döntő előtt búcsúzhatnak el a szurkolók Benedek Tibortól. Origo 2020.08.10. 18:39. A Magyar Vízilabda Szövetség az augusztus 13-án a BENU Férfi Magyar kupadöntő előtt búcsúzik Benedek Tibortól. A Margit-szigeti Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszodában egy,.
  4. Vízilabda: Ezüstérmes a Ferencváros a Bajnokok Ligájában. A Ferencváros címvédőként a második helyen végzett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 2020/21-es kiírásában: Varga Zsolt együttese szombaton, a belgrádi nyolcas döntő fináléjában 9-6-ra kikapott az immáron kilencszeres győztes olasz Pro Reccótól. Már a.

Vasárnapi Sportműsor: Magyarország - Spanyolország férfi vízilabda Eb-döntő. Befejeződnek a kézi- és a póló-Eb küzdelmei, valamint topligák, rövid pályás gyorskorcsolya-Eb és Australian Open a kínálatban. 2020-01-25 22:18:05. Szerkesztő: Kis Ádám VLV - magyar vízilabda-válogatott. Címlap. Vége a hazai felkészülésnek, pénteken utazik a csapat. 2021-07-15. Sorsoltak az U17-es Eb-re. 2021-07-14. Gárdonyi András nem vonul vissza, Szolnokon folytatja! 2021-07-14. Íme, a tokiói olimpia főszereplői Vízilabda Bajnokok Ligája Pro Recco - FTC-Telekom Waterpolo döntő. 2021.06.05 Az első negyeden mintha érződött volna, hogy ez a meccs egyik csapat számára sem annyira fontos, mint amennyire a döntő lett volna, vagy akár az elődöntők is voltak. Mindkét oldalon a szokásosnál lazábbnak tűnt a védekezés, aminek köszönhetően 3:3 volt az állás az első nyolc perc után

A szerbek nyertek férfi vízilabdában - Legfrissebb hírek

Mit tanulhatsz a vízilabdásoktól, hogy jobban menjen az

Melbourne-i vérfürdő - Wikipédi

2007-es bajnoki győzelem és az Országos Gyerek Nyolcas Döntő értékelései. Adósok vagyunk, még 2007-es csapatunk utolsó két mérkőzésének, illetve a Gyerek Nyolcas Döntő meccseinek értékelésével. Cikkünkben most ezek következnek! Bővebben:2007-es bajnoki győzelem és az Országos Gyerek Nyolcas Döntő értékelése 5.21: kajak-kenu, férfi K-1, 1000 m, döntő 5.47: kajak-kenu, női K-2, 500 m, döntő 7.33: vitorlázás, finndingi, éremfutam Délután (pontos időpont aznap derül ki): birkózás, kötöttfogás, 77 kg, döntő. A kajak-kenu az előfutamokkal augusztus 2-án kezdődik, másnap pedig már négy számban is érmeket osztanak Újpesti Torna Egylet (UTE) hivatalos weboldala. Kranj 200 néző, 2008. március 09. V.: Margeta, Radonjic (mindkettő Szlovénia

Olimpiai Játékok / Férfi vízilabda dönt

Vízilabda M4 Spor

Női kézi BL: magyar válogatott játékos készül a Győr ellen

Vízilabda - Nemzeti Sport Onlin

Vízilabda BL döntő: Ferencváros - Olympiakosz. Varga Zsolt, a Ferencváros vezetőedzője (b) ünnepli játékosaival a csapat győzelmét. Fotó: Kovács Tamás / MTI. 1/6 Győzelemmel mutatkozott be a férfi vízilabda-válogatott. Kiemelt hírek, Vizilabda, Úszás | 2017.07.17. 22:09. PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail. Megosztás. Facebook Twitter. A magyar férfi vízilabda-válogatott fölényesen, 13-3-ra győzte le Ausztrália válogatottját a csoportmérkőzések első fordulójában a 17 FINA. A vízilabda döntő első meccsét a Vasas nyerte. A Vasas nyerte egy góllal az Eger elleni döntő első összecsapását szombat este a Vodafone férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, amivel 1-0-ra vezet a kétmeccses fináléban. 2011-05-14 22:06:54 Vízilabda: elúszott a döntő a Beton számára. Szerző: MTI - SZEGEDma. 2011. május 1. vasárnap 2011. május 1. vasárnap. Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak. Megosztás. Facebook

ÉLŐ: Szerbia - Magyarország 12-7 - VÉGE, Vízilabda Világliga, döntő. A magyar vízilabda-válogatott a vízilabda Világligában a döntőben a szerbek ellen száll medencébe a végső sikerért. 2013-06-16 16:28:11. Szerkesztő: vizipolo.h Posts about vízilabda döntő written by obudaiujsag. A hat csapat küzdelmének utolsó napján már csak két eldöntendő kérdés maradt Vizilabda Eb Döntő. Vízileddy murphy filmek magyarul teljes abda. Tégláról téglára - hasznos meccseket játszott a női zsemle recept házilag válogatott. Négy nabest fm rádió p alatt négy felkészülési mérkőzést vívott a magyar női vízilabda-válogatott

Magyar kupa döntő férfi bronz Fino Kaposvár Pénzügyőr 3. helyért. 01:45:47. Strandröplabda OB 2017 Döntő 2. rész. 01:13. Lupa Ropi 4perc 1. 04:11. U 19 EB beharangozó ÉLŐ KÖZVETÍTÉS. 06:37. Röplabda Eb előtt az U19 es válogatott utanpotlassport hu. 08:41 Az úszódöntők első napján három magyar, Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória és Verrasztó Dávid ugrik medencébe. A vívók részéről ezúttal Siklósi Gergelyre lesz érdemes figyelni, emellett a női kézilabda- és a férfi vízilabda-válogatott is bemutatkozik a tokiói olimpia vasárnapi versenynapján

Magyar Vízilabda Szövetsé

Hogy mennyire kiegyenlített a két csapat teljesítménye, azt nemcsak az jelzi, hogy három negyed után döntetlen a döntő, hanem apró érdekességként az is, hogy a hollandok és magyarok legnagyobb győzelme is 26-26 gólos volt (Hollandia-Portugália 28-2, Magyarország-Törökország 27-1 a csoportban), és mindkét csapat csinált egy 25-0-t is (a hollandok a törökök, a mienk a. Tudom, hogy nem vigasztal senkit a játékosok közül, de tényleg büszkék lehetnek magukra, hogy itt voltak! - mondta Nyéki Balázs, az FTC edzője az..

Elúszott a döntő, a bronzért játszhatnak Nagy Viktorék

Az oroszok elleni mérkőzésen is remekül kezdett a fiatal kapus, az első öt percben három lövést hárított, döntő érdemei voltak abban, hogy 2-1-es magyar előnnyel zárult a nyitó negyed. A folytatás még jobban alakult, működtek a blokkok, elöl is minden sikerült, így 7-4-re vezettek a magyarok két negyed után Hamarosan kezdődik a Bajnoki Döntő 3.mérkőzése Aki ma nyer Bajnok! Élőben az M4 Sporton! EGYÜTT SIKERÜLNI FOG Tokió 2020: Szilágyi Áron ismét aranyérmes, sporttörténelmet írt Hétvégi sportműsor. Szkander: Szupersztárok a Judgement Day Professional Cup-o Magyar vizilabda válogatott mérkőzései 2019 Facebook oldalak Férfi vízilabda ob I Női vízilabda-válogatott Női vízilabda világliga 2017. VLV Vereség az amerikaiaktól, bronzéremért küzdhetnek a pólós lányok A lányoknak sem jött össze a döntő! Magyarország-Egyesült Államok Magyarország-USA.

Fogadjuk a BL-döntő rendezőjét Posted on 2019 január 08. Home » 2018-19 » Fogadjuk a BL-döntő rendezőjét Határozottan, de jókedvűen készül a csapat az év első mérkőzésére, amely mérkőzés éppenséggel a Bajnokok Ligájában lesz. A Dózsa feltett szándéka, hogy ebben a szezonban kétszer utazik Hannoverbe Az Ön Internet Explorer böngészőjében az alábbi leírás segítségével állítható be a Startlap kezdőlapnak:. Kattintson a böngésző jobb felső sarkában található fogaskerékkel jelölt ikonra, majd a lenyíló menüben kattintson az Internetbeállítások lehetőségre.; Az Általános fül alatt a kezdőlap részben nyomja meg a Jelenlegi feliratú gombot Itt jársz: Főoldal » Magyar foci » Tévében a magyar csúcsrangadó, a női vízilabda döntő és a Juve, a Milan meg a Spurs is. Tévében a magyar csúcsrangadó, a női vízilabda döntő és a Juve, a Milan meg a Spurs is. Kecskés István. 2018.05.05. 07:30. M4 Sport Női vízilabda ob I. döntő: előnyben a Szentes - Az első meccset ötméteresekkel nyerte a Dunaújvárosi Főiskola ellen

Vizipolo.h

1. Kialakult a helyosztók párosítása az I. DVTK Rakaczki Kupa, utánpótlás labdarúgó tornán. A Putnokon megrendezett első elődöntőben az NK Osijek 4-1-re legyőzte a DVTK-t, a másik párharcban pedig az SK Slavia Praha fölényes győzelmet aratott a Vasas ellen. Szombaton így a.
  2. Spanyol-horvát döntő lesz a férfi kézilabda Eb-n. MTI A horvát után a címvédő spanyol válogatott jutott a döntőbe az olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda Európa-bajnokságon. A pénteki második elődöntőben Szlovénia a 17. percig tudta tartani magát, de a gyorsabban és pontosabban játszó spanyolok 8-8 után egy 5-1.
  3. Szolnoki Dózsa A Szolnoki Vízilabda Sport Club hivatalos
  4. Az olimpia utolsó aranya a szerb vízilabdázóké Olimpia 202
Barcelona: „Messi tudja, hogy tisztelem” – Griezmann1MTK: korábbi NB I-es gólkirály lett a női csapat újKemény Dénes befejezteNB I: a Honvéd és az Újpest futballistái is sütit árulnakSwaney Elizabeth is indulhat magyar színekben a téli olimpián!